Konserler İçin LED Ekran Kiralama

25.06.2018

Konserler İçin Led Ekran Kiralama

Led ekranların ne olduğunu anlamak için detaylı açıklamasını yapmak gerekir. Piksel, modül, panel ve ledden oluşan 4’lü bir sistemdir.

Piksel; video veya resim görüntüsünü meydana getiren en küçük renk hücresine piksel denir. Dijital ortamlarda ki her türlü görüntü belli bir piksel sayısına sahiptir. Modül; piksellerin oluşturduğu en küçük yapının adı modüldür. Panel; modüllerin birleşmesi ile led ekranı oluşturmaya yarayan en üstteki birim paneldir. Led; Light emitting diode teriminin kısa yazılması ile oluşan LED’in Türkçe açılımı ışık yayan diyot demektir. Yarı iletken olan devre elemanları elektrik enerjisini ışığa dönüştürmesi ile led ışık oluşur. Led ekran; için üretilmiş özel ledlerin bir araya gelmesi ile LED ekran oluşturulur.

LED EKRANLARIN KULLANIM ALANLARI

  • Konser organizasyonları

  • Açılış ve lansmanlar

  • Kongreler

  • Düğünler, doğum günleri ve mezuniyet törenleri

  • Açık ve kapalı spor salonları

  • Alışveriş merkezleri

KONSER LED EKRAN KİRALAMA

Konser organizasyonlarında kullanılan LED ekranlar ilgi çekici ve görkemli görüntüsü ile yaygın olarak tercih edilmektedir. Açık hava konserlerinde kalabalık kitlelere daha rahat ulaşmak için led ekranlar kullanılmaktadır. İnsanların konser sırasında arka sıralardan bile daha rahat görmesini sağlaması açısından tercih edilir. Aynı zaman da firmaların konser sırasında LED ekranlar yardımıyla reklam yapmasına da olanak sağlar. Konser salonun kapalı veya açık olma durumuna, davetli sayısına göre LED ekranlar iç mekan ve dış mekan olarak iki şekilde hizmet vermektedir. VBB Production, her türlü konser organizasyonunda en iyi hizmeti sunmayı garanti eder. Dış mekan konserleriniz için Outdoor LED Ekran,  iç mekan konserleriniz için Indoor LED Ekran kullanılmaktadır. Konserler için LED ekran kiralama imkanı sunan firmamız profesyonel ekip ve son teknoloji ürünü malzemeler kullanmaktadır.

DIŞ MEKAN (OUTDOOR) LED EKRAN ÖZELLİKLERİ

Her türlü hava şartlarına dayanıklıdır. Parlaklığı ve ekran çözünürlüğü sayesinde gün ışığının en yoğun olduğu zamanlarda bile net görüntü sunar. LED ekran sistemlerinde bulunan ışık sensörleri sayesinde ortamdaki ışığa göre parlaklığını otomatik ayarlayabilmektedir. Bu sayede konser organizasyonlarınız gündüz bile olsa led ekranlarımız net görüntü ve parlaklık sunarak sizleri memnun edecektir. Kapalı alanlar da yapılacak konser etkinlikleri için, iç mekan (indoor) LED ekranlar kullanılmaktadır. Kapalı alanlarda kullanılan LED ekranların yakın mesafeden izlenmelerinden dolayı çözünürlükleri çok yüksektir. Bunun yanında parlaklıkları daha düşük olmaktadır. LED ekranların değişik formatlarda gösterim biçimlerini destekleyen yapıları sayesinde sorunsuz ekran çözünürlüğü sunmaktadır. Firmamız, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre istenilen ölçülerde üretim yapmaktadır. Müşterilerin firmamızın yeterliği karşısında aldıkları hizmetler memnun kalacaklarını garanti etmekteyiz. LED ekran kiralama da uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve personelimizin deneyimli teknik uzmanlardan oluşması yaptığımız her işten başarı çıkmamızı ve firmamızı Türkiye genelinde lider konuma gelmesini sağlamıştır. Türkiye’nin her yerine istenilen standartlar da kurulum, teknik destek, bakım, onarım ve eğitim faaliyetlerini içeren donanımlı alt yapımızla sorunsuz projelere imza atmaktayız. Bugüne kadar yaptığımız işleri referans kısmından inceleyebilirsiniz. Kitlelere ulaşmanın en etkili yollarından bir olan LED Ekran Kiralama hizmetimiz olduğu gibi satın almak isteyen müşterilerimize LED ekran satışımız da mevcuttur. İhtiyaca göre projelendirme  müşterilere destek sağlamaktadır. LED ekran kiralama hizmeti, müşterinin bütçesine ve beklentilerine göre ayarlanabilmektedir. Müşteri memnuniyeti firmamız için en önemli konuların başında yer almaktadır.