Hakkımızda

VBB PRODUCTION

İnovatif vizyonu ve idealist misyonununu genç ve dinamik ekibiyle destekleyen VBB Production, Türkiye’yi sektörün global standartlarıyla tanıştırarak görüntü, ışık, ses ve sahne sistemleri kiralama ve satın almada lider şirket olma amacıyla kuruldu.

Yıllar içinde kazandığımız deneyimle amacımıza her zamankinden daha büyük bir tutkuyla ilerlerken müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini ön planda tutmayı ve her işimize bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşmayı sürdürüyoruz.  

Türkiye’nin dört bir yanındaki her türlü organizasyonunuzda hayalini kurduğunuz tüm projeleri üstün teknoloji ekipmanlar ve tecrübeli kurulum ekibimiz ile hayata geçiriyor; 360 derece hizmet anlayışımız ile yaratıcı çözüm ortağınız oluyoruz.

Festival, düğün, gösteri, lansman, konser, doğum günü gibi en önemli günlerinizde yanınızda olarak bu unutulmaz anlarınızın görsel ve işitsel hafızanızdaki yerlerini kusursuz kılmak adına dünyadaki gelişmeleri sürekli takip ediyor, kendimizi durmaksızın geliştiriyoruz.

Dünyanın önde gelen teknolojilerini takip konusunda rakip tanımayan ürün yelpazemizle perakende, eğlence, medya gibi bir çok sektörde görsel ve ses sistemleri sağlama ve kurulumu, teknik destek, operasyon yönetimi, içerik üretimi ve daha birçok ihtiyacınız için hizmet vermekteyiz.

VBB Production olarak sizler için, sizi dinleyerek ve her adımda sizinle ilerleyerek organizasyonlarınızı hem sizler hem de katılımcılarınız için unutulmaz kılmayı hedefliyor; tecrübe, tutku ve yüksek bir enerji ile çalışıyoruz.

En güzel anlarınızı daha da renklendirebilmek dileğiyle…