Organizasyonlar İçin Watchout Kiralama

28.06.2018

Watchout birden fazla kamera kullanılarak geniş ve tek bir perde üzerinde yüksek çözünürlüklü video oynatma sistemi olan bir uygulamadır. Ekranda oynatacağınız veya orada yapacağınız video sunumunu elde etmek için 360 derece 3D tasarımından faydalanmanız gerekir. Büyük organizasyonlarda, açılış törenlerinde Watchout görüntüleme sistemleri kullanılabilinir. Bu gibi organizasyonlar da gelen ziyaretçiler üzerinde kalıcı bir etki yaratmaktadır. İlgi çekici olmasından öte standart baskılı bir görüntüleme yerine Watchout ile oluşturulmuş sahne görseli kullanmak çok daha avantajlıdır. Watchout tüm görüntüleme cihazlarında uygulanıp kullanma imkânı sunar.  Toplantılarda, konserlerde, konferans ve kongre etkinliklerinde kullanılabilinir.

Watchout Kullanım Alanları

  • Bina yüzü boyanmasın da( video mapping)

  • Led ekranlar da kullanılabilir.

VIDEO MAPPING: Alan kaybını önleme amaçlı birçok noktaya kurulabilen çoklu veya tekli projeksiyon hizmetidir. Yapıların mimari özellikleri baz alınarak, tasarlanan mapping sistemlerinde satın alma ve kiralama seçenekleri mevcuttur.

LED EKRANLAR: Pazarlama alanında dijitalleşme sayesinde daha geniş mecralara tanıtım ve reklam yapılabilmektedir. Düşük maliyetleri yüzünden pazarlamayı kolaylaştıran LED ekranlar kalabalık kitlelere ulaşabilmek için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tüm dünyada klasik pazarlama teknikleri kullanımı tarihe karıştı diyebiliriz. Dünya genelinde ve ülkemizde de insanlar dijital ortamlarda görmedikleri firmalara güven duymamaktadır.

 

Watchout Kiralama

Watchout kullanımı oldukça masraflı bir görüntüleme sistemidir. Maliyetli olan bu görüntüleme sistemini firmalar müşterilerine kiralamak suretiyle yapılacak organizasyonları daha ucuza yapmalarını sağlamaktadır. Firmamız VBB Production, Watchout kiralama ile sizlere en uygun imkânları sunmaktadır. Büyük organizasyonlarda büyük işlere imza atmak isteyen firmalara tarafından tercih edilen görüntüleme sistemleri geniş kitlelere ulaşmakta oldukça etkilidir. Watchout’ la yapılan görüntüleme imkânları hafızalarda kalıcılık göstermektedir. Firmamızın VBB Production, Watchout haricinde kullanımına sunduğu ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Bunlarda bazılarını aşağıda bilginize sunmaktayız.

SES HİZMETLERİ: Güçlü ekipmanlar ve son teknoloji ses sistemleri kullanımı.

IŞIK HİZMETLERİ: Üstün teknoloji ile kullanılarak sunulan ışık hizmetleri.

PODYUM HİZMETLERİ:  Etkinlik ihtiyacına göre üzere hazırlanmış podyum hizmetleri ve sahne dizaynı.

 

VBB Production Hakkında

Genç ve dinamik ekibi ile ses, ışık, görüntü ve sahne sistemlerini, LED ekran satın alma ve LED ekran kiralamada Türkiye sektöründe lider bir şirketlerden bir tanesidir. Müşterilerinin taleplerini ve ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutan, yılların deneyimi ile özverili bir şekilde çalışan, ihtiyacınız olan tüm projeleri yerine getirmeyi vizyon edinmiştir. Firmamız bünyesinde çalışan personelimiz konularında uzmanlaşmış kişilerden seçilmektedir. Her zaman yaptığımız işlerin garantili sunulmasına özen gösteririz. Bundan dolayı referans kısmından bizi takip ederek firmamız hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Türkiye’deki her türlü organizasyon ve prodüksiyon ihtiyacı olan projelerde üstün teknoloji ve uzman teknik kadrosuyla yaratıcı çözümler sunarak unutulmaz prodüksiyonlara imza atmaktadır. Düğün, lansman, konser, doğum günü, festival ve gösteri gibi önemli anlarınız da görsel ve işitsel hizmetler sunmak, sizlerin özel günlerinizde unutamayacağınız organizasyonlara imza atarak,  hafızalarınızda yer etmek için işlerini kusursuz olarak yapmaktadır.

 

TRUSS HİZMETLERİ: Çelik ve alüminyum alaşımdan oluşan çeşitli parçalar ve uzunlukta son teknoloji kullanılarak imal edilen sistem hizmetleri.

SCAFF HİZMETLERİ: Organizasyonlar da farklı ölçülerde kullanılmak üzere hazırlanmış iskele hizmetleri verilmektedir.

DJ SETUP: Teknoloji ve profesyonel üst düzey Dj hizmetleri sunmak VBB prodüksiyonun ustalıkla sunduğu hizmetlerden bazılarıdır.