Projelerinize Uyarlanabilen LED Ekran Teknolojileri

15.10.2018

Tanıtım ve reklamın bir başka boyutu olan LED ekranlar, günümüzde hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda artık oldukça fazla gözümüze çarpan bir teknolojik ürün oldu. Basılı bir reklam veya tanıtım tabelasından farklı olarak dinamikliğe izin veren yapısı ile dikkat çekici yönünü daha baskın bir şekilde görebiliyoruz. Dikkat çekici yanı bir yana, led ekran kiralama yaptığınız taktirde reklam veya tanıtımınızı daha az maliyetli bir biçimde çözüme ulaştırıyorsunuz.

Esnek ve bulunduğu mekana/çevreye/dekora kolayca uyum sağlayabilen LED ekranlar, teknolojik bir ürün oldukları için yenilikçi ve inovatif bir duruş sergilemekte. İşiniz için en iyi ve en gösterişli görüntüleme yöntemlerinden biri olarak, potansiyel tanıtım oranınızı diğer geleneksel görüntülüme yöntemlerine göre çok daha avantajlı bir pozisyona çıkarmakta. Özellikle Indoor LED Ekran satış ve kiralamalarının artış gösterdiği günümüzde, etkin rolü oldukça yüksek olan bu teknolojiyi kullanmak her şirketin birincil önceliği olmalıdır.

Hemen her yüzeye uyarlanabilir yapıları olan LED ekranların, üzerlerinde yürüyebileceğimiz Floor LED, yani Zemin LED’leri bile mevcut. Bu yapı ile gerek iç mekanda gerekse dış mekanda sizin için hem duvarları hem tavanları hem de zemini tamamiyle LED ekranlar ile kaplayıp bir bilimkurgu filminin içerisinden seyahat eden tanıtım ve reklam çözümleri yaratabiliriz! Indoor yani iç mekan içerisinde uygulanabilirliği oldukça pratik olan bu panel görüntü yapılarının, Outdoor yani dış mekanlara da uygulanması bir o kadar pratik. Su geçirmez özelliğe bile sahip olan bazı paneller ile etkinlikleriniz, tanıtımlarınız yağmur altında bile kesintisiz bir biçimde devam etmekte.

Her türlü etkinlikte, tanıtımda ve reklam çalışmasında sizlere verebileceğimiz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İç Mekan LED Ekran Kiralama ve Satış

  • Dış Mekan LED Ekran Kiralama ve Satış

  • Curved LED Ekran Kiralama ve Satış

  • Floor LED Ekran Kiralama ve Satış

  • Özel LED Ekran Çözümleri

  • Konser ve Festivaller İçin LED Ekran Çözümleri

  • Teknik Prodüksiyon

Hizmet almak için bize İletişim bölümünden ister internet üzerinden isterseniz telefon aracılığı ile ulaşabilir, en hızlı şekilde çözüme ulaşabilirsiniz. Size hizmet vermek bizim için bir zevktir.