Kurulum ve Lojistik

Kurulum ve Lojistik Hizmetleri 

LED teknolojisi, düşük enerji tüketimi, uzun yıllar kullanıma olanak sağlayan sağlamlığı ve pratikliği ile son dönemlerin en çok tercih edilen ışıklandırma sistemlerindendir. Özellikle mimari aydınlatma, sinyalizasyon gibi alanlarda kullanılan LEDler, led ekran kurulumu, ses sistemi kurulumu, sahne kurulumu gibi birçok alanda da kullanılabiliyor. Birçok avantaj sağlayan ve oldukça yaygın olarak kullanılan LED ekranlar da reklam sektöründe, çeşitli fuarlarda, alışveriş merkezlerinde, otellerde ve turistik alanlarda sıkça kullanılmakta. VBB Production olarak biz de, talepleriniz doğrultusunda, bu dayanıklı sistemlerle tüm etkinlik ve organizasyon faaliyetlerinizi unutulmaz kılmak için çalışıyoruz. Sahne ve görüntü sistemlerinde kullanılan tüm ekipmanların satış, kiralama ve kurulum hizmetlerini sağlıyor, tedarikten kurulum sonrasına kadar tüm süreçte, doğru ve pratik çözümler sunuyoruz. Türkiye’nin her noktasında, genç, dinamik ve yenilikçi ekibimizle, dünya standartlarında kaliteli hizmet anlayışı ile istekleriniz doğrultusunda projelerinizi gerçekleştiriyoruz. Danışmanlığını sürdürdüğümüz projeler dâhilinde en doğru ürünleri buluyor, kurulum ve lojistik hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. 

Kurulum ve Lojistik Hizmetleri Öncesi

VBB Production olarak, sahne hizmetleri dâhilinde ses, ışık, truss, podyum, scaff, dj setup hizmetleri, led ekran hizmetleri dâhilinde ise indoor led, outdoor led, video mapping, curved led, floor led, warchout gibi hizmetler sunuyoruz. Görsel ve ses sistemlerinin tedarik edilmesi ve kurulumu, teknik desteğin sağlanması ve operasyon yönetimi gibi ihtiyaçlarınızı en etkili şekilde karşılıyoruz. Bu hizmetlerden en iyi şekilde verim alabilmeniz için çalışırken kurulum ve lojistik hizmetleri öncesinde;

  • Ürünlerimiz arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz ürünü, istediğiniz süreyle, uygun fiyatlarla kiralama olanağı sağlıyoruz.
  • VBB ürünlerinden ya da küresel pazarlardan seçtiğiniz ürünü VBB Production güvencesi ile temin ediyoruz. 
  • Projelerinizi unutulmaz kılacak çözümleri sizler için tasarlıyoruz. 
  • Alanında uzman ekibimizle, seçtiğiniz ürünlerden ve sistemlerden en iyi şekilde yararlanabileceğiniz içerikler hazırlıyoruz. 

Güler yüzlü ve enerjik ekibimizle, her aşamada memnuniyetinizi ve isteklerinizi temel alarak, festival, düğün, konser, doğum günü, gösteri gibi özel zamanlarınızı en iyi şekilde geçirmenizi amaçlıyoruz. Hizmetlerimiz öncesinde ve sonrasında kapsamlı çözüm önerilerimizle de sizlere kolaylık sağlıyoruz. 

Kurulum ve Lojistik Hizmetleri Sonrası

VBB Production olarak, dünyadaki gelişmeleri sürekli takip ederek bu gelişmeleri hizmet kalitemize yansıtıyoruz. Birçok sektörde, görsel ve ses sistemlerinin sağlanmasından teknik desteğe kadar olan tüm ihtiyaçlarınızı en verimli şekilde karşılamak için çalışıyoruz. İstanbul led ekran kurulumu ve Antalya led ekran kurulumu başta olmak üzere, Türkiye’nin dört bir yanında tecrübeli ekibimizle hizmet veriyoruz. Kurulum ve lojistik hizmetleri sonrasında teknik ekibimiz ile kurulumların sorunsuz gerçekleştirilmesi, ürünlerin kullanım bilgilerinin verilmesi ve bakım-onarım işlemlerinin kapsamlı bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Teknolojik gelişmelere paralel olarak geliştirdiğimiz, uygun fiyat ve kalitenin bir arada sunulduğu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve teklifler için sayfamızı ziyaret edebilir, bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.