Satın Alma (LED Ekran)

Led Ekran Satın Alma Rehberi

Son yıllarda özellikle İstanbul, Antalya gibi büyük şehirlerde caddelerde ve sokaklarda sık karşılaşmaya başladığımız led ekranlar, reklamcılık ve tanıtım alanında sıkça kullanılmaya başlandı. Birçok alanda kullanılabildiği için led ekran satışı oranında da bir artış görülmektedir. Kullanıldığı malzemelerin kaliteli ve dayanıklı olması sayesinde kullanım ömrü uzun olan bu ekranlar, iç ya da dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Kullanım süresinin uzun olması ve maliyetinin diğer reklam tabelalarına göre daha düşük olması nedeniyle bu ekranlar, büyük ya da küçük birçok mağaza ve dükkân tarafından reklam amacı ile kullanılmaktadır. Dış alanda kullanılacak olanlar özellikle suya ve ısıya dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Bu sayede güneşe ve hava olaylarına karşı daha dayanıklı olur. Bunların yanında led ekranlar daha düşük enerji tüketerek daha düşük maliyetli hale gelir. Sadece reklam amaçlı yazılar için kullanılabileceği gibi aynı zamanda resim, sunum ya da logo gösterimi için de kullanılabilir.

Reklam İçin Led Ekranlar

Bu yeni teknoloji ürünlerin en çok kullanıldığı alanlardan biri reklamcılıktır. Küçük ya da büyük birçok işletme günümüzde ürün tanıtımı ya da duyurular için bu teknolojiden faydalanmaktadır. Bu talep beraberinde indoor led ekran satışı miktarında artışı da beraberinde getirmiştir. Kurumumuzda satışta olan bu ürünler kaliteli malzemelerden üretilmiş olup uzun süreli kullanım için uygundur. Reklam için kullanılacak ürün seçeneklerimiz ile her işletmecinin hizmetindeyiz. Bu ürünlerimiz aynı zamanda dış mekân kullanımına da uygun olarak ısıya ve suya dayanıklı olarak üretilmiştir. Kurumumuzda hizmetini sunduğumuz outdor led ekran satışı ile birlikte, dışarıda yapılan parti, konser, düğün ya da ürün tanıtımı gibi etkinlikleriniz için ihtiyacını duyduğunuz araçları sağlıyoruz. Bu reklam araçları sayesinde satılan ürün ya da sağlanan hizmet tüketicilere görsel bir şekilde aktarılarak daha akılda kalıcı olmasını sağlar. Bu sayede diğer firmalar arasında bir fark oluşturarak ürünün satışını arttırır.

İstanbul Ve Antalya Satış Noktaları

Bir ürünün ya da hizmetin reklamı her yerde yapılabilir ancak istatistiklere bakınca reklam oranlarının en çok büyük ve turistik şehirlerde yapıldığı görülebilir. Örnek olarak iş dünyasının merkezinde olan şehirlerden biri olan İstanbul’da ve Türkiye’de özellikle yabancı turistlerin en çok tercih ettiği şehirlerden biri olan Antalya’da reklam ihtiyacının arttığı görülebilir. Bu nedenle İstanbul led ekran satışı ve kullanımını arttırabilmek için yeni mağazalarımız ile hizmetinizdeyiz. Bu sayede uluslararası bir şirket, bir mağaza zinciri ya da mahalle arasında küçük bir bakkal dükkânı bile bu yeni nesil reklamcılık hizmetinden yararlanabilecek. Bununla birlikte Antalya led ekran satışı hizmetimiz ile turistik şehirlerde yabancı dillerde reklam tabelaları hizmeti de sunuyoruz. Bu sayede daha çok insana hitap ederek ürün satışlarında ve hizmet alımlarında bir artış görülmesine katkıda bulunuyoruz.