Teknik Destek

Teknik Destek Hizmeti 

Açılımı light emitting diode olan LED sistemlerinin avantajları, bu sistemlerin tercih edilebilirliğini gün geçtikçe artırmaktadır. Oldukça az enerji harcayarak, uzun süre dayanıklılığını koruyan bu sistemler, doğal ışık sağlarlar ve bakıma ihtiyaç duymazlar. Tamamıyla çevre dostu olan LED sistemler, farklı renkleri, yüksek yoğunluğu ve parlaklığı ile birçok farklı tasarımda kullanılabilirler. VBB Production olarak, LED ekran kiralama ve satın alma işlemleri gerçekleştirilirken, bu hizmetlerden yararlanacak firmaların ve müşterilerimizin bu konudaki referanslara dikkat etmelerini öneriyoruz. Sektörde lider bir firma olmayı amaç edinerek, sistemler hakkındaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyor, müşterilerimize uygun fiyatlarla, kaliteli ve kapsamlı hizmetlerle ulaştırıyoruz. Ofisler, fabrikalar, otomotiv sanayii, reklamcılık sektörü, spor alanları, ulaşım gibi pek çok alanda kullanılan LED sistemlerini, müşterilerimizin beklentilerine göre şekillendirerek projelerini ve aşamalarını planlıyoruz. Alanında uzman ekibimizle büyüklük, çözünürlük, kullanım alanları, güç kaynağı gibi teknik bileşenleri en doğru şekilde belirleme, kurulum ve sonrasındaki teknik destek hizmetini de kapsayan etkin bir hizmet sunuyoruz. Özellikle dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri olan led ekran servisi teknik destek hizmetlerimizi, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere düzenliyoruz. 

Teknik Destek Kapsamında Sağlanan Hizmetler

LED ekran sistemleri, LED kabinlerin üst üste, yan yana dizilmesiyle oluşturulur ve LED ekranın toplam alanı, en ve boy oranları bu aşamada belirlenir. Kabin, kabinleri bir arada tutan metal taşıyıcı, güç kabloları, kontrollerin gerçekleştirileceği bilgisayar sistemleri ve güç dağıtım panosu LED ekranı oluşturan temel yapılardır. LED ekran teknolojisinden maksimum verim elde edilebilmesi için tüm bu sistemlerin titizlikle düzenlenmesi ve teknik desteğin en etkili şekilde sağlanması gerekmektedir. VBB bünyesinde gerçekleştirilen kiralama, LED ekran satın alma, 3D tasarım, içerik tasarımı, kurulum ve lojistik hizmetlerinin son aşaması olan teknik destek hizmeti, kiralanan veya satın alınan ürünlerin kurulum, bakım, onarım ve rehberliğini içeren kapsamlı bir hizmettir. Alanında uzman, donanımlı çalışanlardan oluşan ekibimizle, istekleriniz doğrultusunda tasarlanan projelerinizin sorunsuz ve kaliteli bir şekilde hayata geçirilmesini sağlıyoruz. LED ekran teknik destek, ses sistemi teknik desteği gibi tüm teknik destek hizmetlerimizi, projenin kimliği ne olursa olsun, ilkeli, enerjik ve özenli çalışma prensibimiz ile gerçekleştiriyoruz. 

LED Ekran ve Teknik Destek Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  • LED ekran sistemlerinin tüm aşamalarında teknik destek hizmetlerinden yararlanabiliyor muyuz? 

Talepleriniz doğrultusunda belirlenen ürünlerin temininden, kurulum sonrası teknik eğitime kadar tüm hizmetlerden İstanbul LED ekran servisi başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde yararlanabilirsiniz. 

  • LED ekran sistemlerinin bakımları nasıl yapılıyor?

Oldukça dayanıklı olan bu ürünler uzun yıllar bakım gerektirmez ve herhangi bir sorunda ya da arızada, sorunlu panel değiştirilerek ürün kullanımı sürdürülebilir. 

  • LED ekran sistemlerinde fiyatlandırma nasıl yapılıyor? 

LED ekran sistemlerinde fiyatlar belirlenirken ekranın çözünürlüğü ve büyüklüğü temel alınır.