Kiralama

Kiralama Seçenekleri İle Yeni Teknoloji Ekranlar

Bir sunumu ilgi çekici ve izlemeye değer kılan özelliklerden biri de görselliktir. Eskiden bunun için tepegöz gibi araçlar kullanılırken daha sonra bu araçların yerini bilgisayarlar ve projeksiyon cihazları aldı. Ancak teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu projeksiyon cihazları da yetersiz gelmeye başladı ve son yıllarda yerini Led ekranlara bıraktı. Günümüzde artık birçok kişi ve kurumlar yapacakları sunum ya da gösteri gibi etkinliklerde görsel materyal olarak bu yeni teknoloji ürünü kullanmaya başladılar. Bir bilgisayar yardımı ile kolayca kontrol edilebilen ve içeriği düzenlenebilen bu ekranlar sunum ve gösterilere yeni bir soluk getirmeye başlamışlardır. Bu yeni teknoloji ürünün tercih edilme sebeplerinden biri de ışık gücünün yüksek olması nedeniyle daha geniş alanlarda daha çok kişiye ulaşabilmesidir. Ayrıca kullanılan malzemelerden dolayı bu cihazların ömrü diğer ekranlara göre daha uzundur. Ayrıca artık satın almak yerine led ekran kiralama seçenekleri de mevcuttur.

İç Mekanlar İçin Uygun Boyutlu Ekranlar

Son teknoloji ürünü olan kaliteli malzemeler ile üretilmiş olan ve bu sayede kullanım ömrü piyasadaki diğer elektronik aletlere göre daha uzun olan bu cihazlar, kullanılmak istediği yere göre istenilen boyutta bulunabilmektedir. İhtiyacınız olduğunda küçük bir toplantı odasında kullanılmak üzere bir metrekare boyutunda bulabileceğiniz gibi açık alanlarda kullanılmak üzere sinema perdesi boyutunda bir ekran da bulabilirsiniz. Yeni hizmetimiz olan indoor led ekran kiralama seçeneği ile sürekli ihtiyaç duymadığınız, bir ya da birkaç sefer kullanmak istediğiniz bu görsel araçları istediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. Bu cihazların kullanım alanları çok sayıdadır. Küçük ya da büyük her boyuttaki odalara uygun seçeneklerimizin yanında, açılış, iç mekân konserleri, sergi ya da davet gibi etkinliklerde daha geniş salonlarda kullanılmak üzere her boyutta seçeneklerimiz mevcuttur. Bunun dışında açık alanda yapılacak etkinlikler için outdor led ekran kiralama seçeneğimiz de vardır. Küçük bir bahçede ya da geniş bir konser alanında kullanılmak üzere her boyutta ekran seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Konserler Ve Festivaller İçin Sahne Cihazları

Çeşitli etkinliklerde kullanılmak üzere hizmete sunduğumuz ekran seçeneklerimizin yanında, konser ya da festival gibi etkinliklerde kullanılmak üzere sahne araç ve gereçleri hizmetimiz de mevcuttur. Uzun yıllardır bu sektörde olmanın getirdiği tecrübe ve son teknoloji ürünlerden oluşan seçeneklerimiz ile müzisyenlerimizin ve organizatörlerimizin hizmetindeyiz. Her çeşit ve boyuttaki sahneye uygun sahne ışığı kiralama seçeneğimiz ile satın almaya gerek duymadan ihtiyacınız olan ışıklandırma sisteminden yararlanabilirsiniz. Işıklandırma bir etkinliğin olmazsa olmazıdır. Bu nedenle seçilen sistemlerin sahneye uygunluğuna ve dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir. Hepsi kaliteli malzemelerden üretilmiş ışık sistemlerimiz ile bu sorunu çözüyoruz. Ayrıca ışık sisteminin yanında parti, düğün ya da gösteri gibi etkinlikler için dj setup kiralama seçeneğimiz de vardır.